25.10.2014  
начало
за нас
архив
турнета
награди
пресата








н о в и н и

Дария Симеонова ще празнува 25-тия си рожден ден заедно с 50-тото „Тирамису“
23 Октомври 2014 г.

Дария Симеонова ще празнува 25-тия си рожден ден заедно с 50-тото „Тирамису“
23 Октомври 2014 г.

Кастинг за двама актьори - мъже до 26 годишна възраст
17 Октомври 2014 г.

всички новини






  Октомври 2014  
Пн Вт Ср ЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

бул. Янко Сакъзов 23А
Билетна каса: 944 24 85

Работно време:

понеделник - петък
10,00 ч. - 14,00 ч.
15,00 ч. - 19,00 ч.

събота и неделя
10,00 ч. - 13,00 ч.
13,30 ч. - 19,00 ч.






Видео

Антигона


от Жан Ануи

превод: Христо Мицков
сценична редакция и постановка: Иван Добчев
режисьор: Иван Добчев
асистент на режисьора: Христо Мицков
сценография: Станислав Памукчиев
костюми: Петя Боюкова
музика: Христо Намлиев
фотограф: Симон Варсано

Участват:
Дария Симеонова, Каталин Старейшинска, Невена КалудоваСилвия Петкова, Асен Мутафчиев, Ириней КонстантиновЙорданка ЛюбеноваНиколай ВърбановРосен БеловНиколай Димитров, Иван Спасов

Сватбата на дребния буржоа


от Бертолт Брехт

режисьор: Петринел Гочев
сценография: Юлияна Войкова-Найман

Участват:
Лора Мутишева, Симона Халачева, Невена Калудова, Силвия Петкова, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков

Покана за вечеря


от Оля Стоянова

режисьор: Тея Сугарева
сценография: Каролина Далкалъчева
композитор: Александър Костов

Участват:
Ивайло ГерасковПламен МанасиевДария СимеоноваАнтон ГригоровМартин Гяуров

 

Скачай !

от Здрава Каменова
композитор: Мартин Каров
режисьор: Калин Ангелов
сценография и мултимедия: Никола Налбантов
музикален директор:Георги Георгиев
хореограф: Ана Митева

Участват / Starring

Милена Живкова, Сава Пиперов, Йоанна Темелкова, Петя Силянова, Калин Пачеръзки, Николай Димитров, Юлиян Рачков, Борис Георгиев, Лора Мутишева, Силвия Петкова, Дария Симеонова, Юлиян Малинов, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Михаил Милчев

 

Грозният / The Ugly One

от Мариус фон Майенбург / by Marius von Mayenburg

режисьор Василена Радева / Directed by Vasilena Radeva

превод Гергана Димитрова / Translated by Gergana Dimitrova

сценография и костюми Владимир Славов / Design by Vladimir Slavov

музика Тодор Стоянов / Music by Todor Stoianov

Участват / Starring

Невена Калудова, Росен Белов, Михаил Милчев, Милен Николов, Калин Врачански

Nevena Kaludova, Rossen Belov, Mihail Miltchev, Millen Nickolov, Kalin Vrachanski

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Неделя вечер / Sunday Evening

от Захари Карабашлиев / by Zachary Karabashliev

режисьор Здравко Митков / Directed by Zdravko Mitkov

сценография и костюми Невяна Кавалджиева /

Scene and costumes by Neviana Kavaldzhieva

музикална среда Здравко Митков / Music by Zdravko Mitkov

Участват / Starring

Лилия Маравиля, Мила Банчева, Иван Ласкин, Гергана Плетньова,

Николай Върбанов, Мартин Гяуров

Lilia Maraviglia, Mila Bancheva, Ivan Laskin, Gergana Pletniova,

Nikolay Varbanov, Martin Ghiaurov

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Ревизор / The Government Inspector

от Николай Василиевич Гогол / by Nikolai Vasilievich Gogol

режисьор Бойко Богданов / Directed by Boyko Bogdanov

превод Христо Радевски / Translated by Hristo Radevski

сценография и костюми Петя Стойкова / Scenography & Costumes  by Petya Stoikova

музика Бойко Богданов / Music by Boyko Bogdanov

музикален ръководител Данко Йорданов / Vocal coach Danko Jordanov

Участват / Starring

Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Сава Пиперов, Калин Врачански, Пламен Манасиев, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков, Пламен Сираков, Николай Върбанов, Милен Николов, Продан Нончев, Мартин Гяуров

Maria Sapundjieva, Nevena Kaludova, Yordanka Lyubenova, Milena Zhivkova, Lilia Maraviglia, Sava Piperov, Kalin Vrachanski, Plamen Manassiev, Mihail Miltchev, Nikolay Antonov, Rossen Belov, Julian Rachkov, Plamen Sirakov, Nikolay Varbanov, Millen Nickolov, Prodan Nonchev, Martin Ghiaurov

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Как се научих да кормувам / How I Learned to Drive

от Пола Вогъл / by Nikolai Vasilievich Gogol

режисьор Николай Поляков / Directed by Nikolai Poliakov

превод Харалампи Аничкин / Translated by Haralampi Anichkin

сценография Красимир Вълканов / Scenography by Krasimir Valkanov

костюми Мария Диманова / Costumes by Maria Dimanova

композитор Румен Цонев / Composer Rumen Tsonev

Участват / Starring

Елен Колева, Ириней Константинов, Десислава Чутуркова, Пламен Манасиев, Мила Банчева / Лора Мутишева

Elen Koleva, Irinei Konstantinov, Desislava Chuturkova, Plamen Manassiev, Mila Bancheva/Lora Mutisheva

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Суматоха / Commotion

от Йордан Радичков / by Yordan Radichkov

режисьор Боян Иванов / Directed by Boian Ivanov

сценография Елица Георгиева / Scenography by Elica Georgieva

музика S.U.S.F / Music by S.U.S.F

Участват / Starring

Михаил Милчев, Николай Върбанов, Росен Белов, Пламен Манасиев, Калин Врачански, Сава Пиперов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Ивайло Герасков, Милен Николов, Майя Остоич, Биляна Казакова - Угринска

Mihail Miltchev, Nikolay Varbanov, Rossen Belov, Plamen Manassiev, Kalin Vrachanski, Sava Piperov, Martin Ghiaurov, Nikolay Antonov, Ivailo Geraskov, Millen Nickolov, Maia Ostoich, Bilyana Kazakova - Ugrinska

Видеото е създадено от Студио Бленд


 

Господин Колперт / Mr Kolpert

от Давид Гизелман / by David Gieselmann

режисьор Крис Шарков / Directed by Kris Sharkov

превод Искра Николова / Translated by Iskara Nikolova

сценография и костюми Огняна Серафимова / Design by Ogniana Serafimova-Peneva

Участват / Starring

Анастасия Лютова, Лора Мутишева, Михаил Милчев, Борис Георгиев, Милен Николов

Anastassia Liutova, Lora Mutisheva, Mihail Miltchev, Boris Georgiev, Millen Nickolov


 Тримата мускетари / The Three Musketeers

от Марк Рехелс / by Mark Rehels

режисьор Атанас О'Махони / Directed by Atanas O'Mahoni

превод Ана Каракостова / Translated by Ana Karakostova

сценография Петко Танчев / Scenography by Petko Tanchev

музика Краси Тодоров  / Music by Krasi Todorov

Участват / Starring

Анастасия Лютова, Лилия Маравиля, Лора Мутишева, Росица Дичева, Борис Георгиев, Калин Врачански, Мартин Гяуров, Милен Николов, Михаил Милчев, Николай Върбанов, Пламен Великов, Пламен Манасиев, Росен Белов, Сава Пиперов, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков, Красимир Митов

Anastassia Liutova, Lilia Maraviglia, Lora Mutisheva, Rositsa Dicheva, Boris Georgiev, Kalin Vrachanski, Martin Ghiaurov, Millen Nickolov, Mihail Miltchev, Nikolay Varbanov, Plamen Velokov, Plamen Manassiev, Rossen Belov, Sava Piperov, Julian Malinov, Julian Rachkov, Krasimir Mitov


ТЕАТЪР СОФИЯ БЛАГОДАРИ НА СТУДИО БЛЕНД, БЕЗ ЧИЯТО ПОДКРЕПА ТЕЗИ КЛИПОВЕ НЯМАШЕ ДА СЪЩЕСТВУВАТ


режисьор: Петринел Гочев
сценография: Юлияна Войкова- Найман

Участват:
Лора Мутишева, Симона Халачева, Невена Калудова, Силвия Петкова, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков

режисьор: Петринел Гочев
сценография: Юлияна Войкова- Найман

Участват:
Лора Мутишева, Симона Халачева, Невена Калудова, Силвия Петкова, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков

Участват:
Лора Мутишева, Симона Халачева, Невена Калудова, Силвия Петкова, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Юлиян Малинов, Юлиян Рачков


ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ
г о л я м a   с ц е н а

25 Октомври
събота

11.00 часа
ЯН БИБИЯН
26 Октомври
неделя

11.00 часа
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ/PIPPI LONGSTOCKING
29 Октомври
сряда

19.00 часа
ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА "САМОУБИЙСТВО"...
30 Октомври
четвъртък

19.00 часа
ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА "САМОУБИЙСТВО"...
31 Октомври
петък

19.00 часа
СВАТБАТА НА ДРЕБНИЯ БУРЖОА

з а л а   4 9

25 Октомври
събота

19.00 часа
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ
г о л я м a   с ц е н а

1 Ноември
събота

11.00 часа
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ/PIPPI LONGSTOCKING
2 Ноември
неделя

11.00 часа
ЯН БИБИЯН
4 Ноември
вторник

19.00 часа
СКАЧАЙ !
5 Ноември
сряда

19.00 часа
Гостува Драматичнo-куклен театър “Иван Радоев” - Плевен – „Женитба“
6 Ноември
четвъртък

19.00 часа
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
7 Ноември
петък

19.00 часа
ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА "САМОУБИЙСТВО"...
8 Ноември
събота

19.00 часа
ТИРАМИСУ
9 Ноември
неделя

11.00 часа
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ/PIPPI LONGSTOCKING
11 Ноември
вторник

19.00 часа
СВАТБАТА НА ДРЕБНИЯ БУРЖОА
12 Ноември
сряда

19.00 часа
РЕВИЗОР

The Government Inspector

13 Ноември
четвъртък

19.00 часа
Антигона
14 Ноември
петък

19.00 часа
СКАЧАЙ !
15 Ноември
събота

19.00 часа
ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА
18 Ноември
вторник

19.00 часа
ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА "САМОУБИЙСТВО"...
19 Ноември
сряда

19.00 часа
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
20 Ноември
четвъртък

19.00 часа
ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА
21 Ноември
петък

19.00 часа
СВАТБАТА НА ДРЕБНИЯ БУРЖОА
22 Ноември
събота

11.00 часа
ЯН БИБИЯН
23 Ноември
неделя

11.00 часа
ПИПИ ДЪЛГОТО ЧОРАПЧЕ/PIPPI LONGSTOCKING
25 Ноември
вторник

19.00 часа
ТИРАМИСУ
26 Ноември
сряда

19.00 часа
ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА "САМОУБИЙСТВО"...
27 Ноември
четвъртък

19.00 часа
ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
28 Ноември
петък

19.00 часа
Антигона
29 Ноември
събота

19.00 часа
РЕВИЗОР

The Government Inspector

30 Ноември
неделя

11.00 часа
ЯН БИБИЯН

з а л а   4 9

9 Ноември
неделя

19.00 часа
Премиера Гостува Сдружение "Артсензориум"- „Мадам Мишима“
10 Ноември
понеделник

19.00 часа
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ
16 Ноември
неделя

19.00 часа
Премиера Гостува Сдружение "Артсензориум"- „Мадам Мишима“
23 Ноември
неделя

19.00 часа
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

Театър София © 2014 г. Всички права запазени.